Helven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helven


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sex :)

Go down 
+2
Jura
Ando Cindo
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ando Cindo
Siromah
Ando Cindo


Broj postova : 11
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 25.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimeuto stu 27, 2007 7:09 pm

bok ljudi, ja kao (vjerojatno ) najveci perverznjak u drzavi otvaram ovu temu...
pa ko želi neka piše cheers
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/red-zone/
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimeuto stu 27, 2007 7:29 pm

zanima me Spicyev komentar na ovo Laughing
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimeuto stu 27, 2007 7:45 pm

P.S. podržavam ovu temu 100% Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
Spicy McHaggis
Predsjednik tj. ima sve
Spicy McHaggis


Broj postova : 160
Age : 32
Registration date : 23.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimesri stu 28, 2007 8:55 am

imate 2 dana
ako budete dobri možda ju i ostavimo
vi definirajte pojam dobri
[Vrh] Go down
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 12:15 am

ando tvrdi da je najveći perverznjak u državi
pa neka onda nadmaši ovo:

Gore, dolje, gore, dolje. Priljubila si mi se međunožjem uz nogu i lagano povlačila uz moj bedreni mišić. Usne i tvoj topli dah bili su sada na mome vratu, i dalje me ljubile nježno. Osjećao sam svaki dio tvog tijela na sebi, prste, usne, kosu, sise, trbuščić, a i bombončić koji je klizio po mojoj nozi. Sve si teže disala, a tvoji uzdasi su bili tako sexy. Niz usne tvog bombončića polako su se spuštale prve kapi rose, koje su ostavljale sjajan trag na mojoj nozi. Sve te je to dodatno uzbuđivalo, pa si ubrzala kretnje.
Naglo su mi gaće postale tijesne. Ne mogu opisati kako se samo brzo ukrutio i odlijepio od mog tijela. Počeo je stršati i nije ti dugo trebalo da ga zapaziš. Primila si ga čvrsto onako preko bokserica i nešto promrmljala, nalik mmmmmm. Znala si da me uzbuđuješ, no željela si mi pružiti igru, osjećaje neizvjesnosti. Nisi ga puštala iz ruke, ni kada su usne krenule niže mog tijela. Znao sam gdje idu, što me je sve više uzbuđivalo. Uh tako je velik i tvrd... Bila si nad njim, kao da ga pokušavaš odmjeriti, al onda su tvoje ruke povukle bokserice i našao se pred tvojim usnama u punoj veličini. "Oh Jura!" rekla si.
Poljubila si ga tako slasno, morao sam uzdahnuti. Trnci su mi u tom trenutku prošli kroz cijelo tijelo. Zastala si, pogledala prema meni. Znao sam da ti je osmijeh na licu. Izluđuješ me. Ispružio sam ruke prema tvojoj kosi pokušavajući te ponovo privući i staviti ti ga u usta. Odlučno si mi odgurnula ruke, dajući mi do znanja da ti vodiš igru. Zatim si opet pognula glavu i strpala ga ponovo u usta. Par puta si odsklizala usnama po njemu gore dolje, prekrivajući ga slinom. Osjećaj je bio fantastičan! Jezik ti je bio tako vruć i sklizak. Sve sam teže disao, uživajući u svakom detalju. Pokušao sam ti opet staviti ruke u kosu, no ni ovaj put nije bilo uspjeha. Tako si mi ga gutala, lizala, nadrkavala rukom sve dok više nisam mogao izdržati. Počeo sam uzdisati sve glasnije i glasnije kako mi se bližio orgazam. Brzo sam te zgrabio za kosu i počeo štrcati spermu u tvoja usta. Kada sam prestao svršavati, nisi prekinula, već si samo to počela raditi nekako drugačije. Pazila si da svaki put kad izbacim mlaz budeš spremna i progutaš ga. Tako si me obrađivala sve do zadnje kapi...

evo predsjedniče jel dovoljno perverzno??? affraid Shocked Twisted Evil cheers Cool king
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
detee
Siromah



Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 26.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 12:43 am

to nije pervezno,to je najnormalniji razvoj događaja,čini mi se da je netko imao mokre snove Smile
pervezno je: Kada guraš nožne prste u šupljine koje nisu otvori cipela,perverzno je kada dobiješ kurcem u čelo,perverzno je kad si odrežeš dio kože i daš partneru da izdrkava sa tim,perverzno je kada maštaš o sexu sa Jadrankom Kosor,perverzno je kada pišaš i sereš nekom u usta,perverzno je sve to raditi na javnom mjestu, a sve to je jedino perverzno ako te to napaljuje,a ako želite nek perverznu pričicu samo izvolite,a ako vam nije dovoljno dobra preporučam vam film Nekromantik,jer ako je nešto perverzno onda je to.
(svjesna sam da riječ perverzija nije povezana direktno sa erotikom al pošto je tema sex pretpostavljam da se na to odnosi)

Da pređem na stvar:Vezan si za krevet bodljikavom žicom(smatram da su elementi s&m veoma perverzni),treba ti liže tabane,pa krene gore,al baš kad dobiš trunak nade,preskoči prepone do pupka,i eto nje na uhu koje nemože prestati napastovati,gurajuči jezik duboko u šupljinu,zatim od nikuda izvuče gomilu mokrih algi i počne te masirati i utrljavati ti ih na kurac,zatim se počne igrati sa svojim dupetom i tvojom kosom(ne ču komentirai pusti mašti na volju)zatim te polije benzinom,zapali ugasi u tranutku kad baš trabaš crknut,to tebe sve veoma napaljuje(to je peverzni dio)i jednom ti lizne po glaviči sam da te raspizdi.(Ti si previše osakačen da bi išta napravio)Aona če iz čiste oholosti dovest dvije frendice i ševit se pred tobom i pustit te da patiš,i ti češ tada svršit.Tako nekako perverzno izgleda,može bit perverznije al eto.Koristim prvo lice zato kaj je efektivnije,A sada ko hoče biti perverzna sam nek izvoli. I zanimama me kolko sam puta rekla riječ perverzno,neda mi se brojat
[Vrh] Go down
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 1:05 am

nije ni to perverzno
TO JE BOLESNO! affraid
P.S. kakvi mokri snovi, to je iskustvo Wink


Zadnja promjena: ; čet stu 29, 2007 1:34 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 1:32 am

ok, ono nije bilo dovoljno žestoko?
onda evo nastavka:

Izvalila si se na leđa pored mene, nježno mi primila ruku i položila na svoj crni trokutić. Osjetio sam koliko si uzbuđena, pičkica ti je bila skroz mokra, već si se sama počela maziti o moje prste. Kurac mi je opet postao tvrd, ni sama nisi svjesna koliko me uzbuđuješ! No želio sam ti priuštiti nezaboravno zadovoljstvo. Kada sam se približio tvom međunožju primjetio sam kako su ti sokovi iz picke dobrano namocili butine. Curilo je iz tebe. Dodirnuo sam jezikom tvoj klitoris koji je bio toliko natekao da je vec malo izvirivao izmedju usmina. Izmamio sam tvoj prvi, aaaaah. Znao sam da voliš kad ti ližem pičkicu. Krenuo sam razmicati jezikom vruće usmine, lizati te cijelom dužinom. Kako si samo mokra. Lizajući te mješala se moja slina sa tvojim sokovima.
Uh gledajući te tako rastvorenu poželio sam te izjebati prstićima dok ću i dalje lizati tvoj klitoris. Privukla si ruke i razmaknula usmine. Liži me Jura! O da rado... Lizao sam tu divnu pičkicu polako uvlačeći prstiće. Prvo jedan, no toliko si napaljena da imam osjećaj da bi četiri prsta stala u tebe! Stavio sam i drugi. Počeo sam ti sisati vlažni i vrući klitoris, jebati te prstićima. Zbacila si glavu, podigla malo bokove i počela se sve jače i brže nabijati na moje prste. Kurac mi je opet bio veliki i tvrd. Već sam razmišljao kako ću ga staviti duboko unutra. Za to vrijeme počela si se nekontrolirano tresti, zabacivati po postelji, svršavala si na mojim prstima. Kakav prizor... Izvukao sam prste iz tebe, dok si ti i dalje nekontrolirano drhtala. Tako su bili ljepljivi, želio sam da ih poližeš jednog po jednog. I napravila si to, zavađajući me pogledom, pozivajući me u sebe.
Stavio sam ga onako velikog na sam ulaz u tvoju vlažnu pičkicu, te ga lagano gurnuo. Usmine su se razmaknule i ja sam već bio duboko u tebi. U početku si me pažljivo držala za tvrdu guzu i tek kad si se uvjerila da sam se skroz ufurao i sigurnim zamasima duboko prodirao, prebacila si dlanove na moja leđa. Počela si miješati spremno dočekujući moje udare istom silinom nabijanja pičke. Sa svakim ubodom bi mi zacvilila u uho, a ja sam ti totalno uzbuđen počeo ljubiti vrat i skroz izvan kontrole prebacio se na tople rastvorene usne. Spremno si ispružila jezik. Vratila si ruke na moje guzove i počela glasno uzdisati. Kako ti se bližio orgazam sve si me jače nabijala u sebe; desnu ruku na mojoj guzi zamijenila si stopalom tako da me možeš još jače i dublje gurnuti u sebe.
Glasno sam uzdahnuo i svršio u tebe, potpuno ispunjujući tvoju pičkicu. Molila si me da ne prestanem kurčinu zabijati u tebe jer ćeš i ti sad svršiti. Pritisnula si me nogama i brzo miješajući guzicom, vrištajući, lovila posljednje kapi iz mog kurca. Ahhhhhh... Ostao sam još malo nepomično u tebi, no maženje je potrajalo duboko u noć, sve dok nismo spojeni zaspali...

Razz bounce Cool
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
Spicy McHaggis
Predsjednik tj. ima sve
Spicy McHaggis


Broj postova : 160
Age : 32
Registration date : 23.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 8:39 am

Jura nemoj
sa detetom se ne želiš kačit iz 2 razloga
1. neznaš tko je to
2. perverzniji od nje nemreš bit
i 3. nadmašit će se

a vidim da si slab tako da ću čini se i ja morat pisat
joooooooooj a neda mi se uvijek biti u pravu Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 2:58 pm

hej ovo je tema o sexu!
a pod to ne spada lizanje nožnih palčeva i gutanje nečijih govana!!!
mislim znam da je to u botincu normalno al za ostatak svijeta je to ODVRATNO!!!!!
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
FuLL KuLL i odvažna
Siromah
FuLL KuLL i odvažna


Broj postova : 18
Location : Novi Zg - selendara Botinec
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 3:22 pm

u BoTincu je normaLno puno Toga.......po meni je prevrezno :
sex sa živoTinjama, sado mazo i lezbe, sve osTaLo ( iLi skoro sve ) je normaLno......misLim na ovo Kaj je jura napiso.... Very Happy
e a Kad Ljudi iz boTinca odu na Logor, onda se događa svašta, jeL TaKo porine??
[Vrh] Go down
Ando Cindo
Siromah
Ando Cindo


Broj postova : 11
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 25.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 4:43 pm

alo ljudi...hm kad si vec lezbe spomenula...heh. Pa zanimljivo ih je pogledati zar ne ??? Very Happy
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/red-zone/
Ando Cindo
Siromah
Ando Cindo


Broj postova : 11
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 25.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 4:49 pm

hm...imam ideju. aj ak neko pronađe neku zanimljivu stranicu sa porinicima nek mi javi, u subotu dobivam flet tak da ce biti veselo heheheheh Very Happy
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/red-zone/
Spicy McHaggis
Predsjednik tj. ima sve
Spicy McHaggis


Broj postova : 160
Age : 32
Registration date : 23.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 4:57 pm

hm da
kurčio sam se dobrom pričom
evo
pišem na takav način da se svi mogu uživit u situaciju


Ona i on su bili u nekom kinu (novijem), mazili se tijekom cijelog filma i izlaze van iz dvorane. Ona odlazi na Wc a on čeka. Kad se ona vratila njemu se pripišalo pa je on otišo pišat a wc prazan (kasna predstava i dvorana je bila prazna). I taman on vadi majmuna da bi se popišao kad ono neka druga ruka drži kitu i lagano mu počinje drkat. Ne mora se okrenut jer je to ona. Popišo se a ona ga je ugurala u neobično veliku kabinu. Ona se počela skidat a on skontao da nema kondom. I taman kada je krenuo psovat sve po spisku ona vadi cijeli paket i daje mu ga da ga otvori a ona mu počinje pušit. Ma vraga on razmišlja o otvaranju kutije. Pomaže joj da ga ona stavi dublje u usta. Ona prestaje i traži od njega da joj sad obliže picu. Čim se on bacio na posao počela je stenjat i skoro ju je preplavio orgazam kad je on namjerno stao, pa je opet krenuo, a ona svršila iz sve snage. Dao joj je trenutak da predahne, a on je otvorio jedan kondom i navuko ga. Digo joj je jednu nogu u zrak i nabio joj iz sve snage kurčinu u pičku. Jebo ju je taman da se ne umaraju a da je ipak divlje. Prije nego je svršio je izvadio kurac i počeo se odmarat. Ona se nastavila prstenjačit. A onda mu je okrenula stražnji ulaz i zamolila ga da joj doslovno razvali dupe. On je iz pristojnosti prvo malo oklijevao ali onda ju je nabio i počeo divljački ševit. Ona je vrištala od lagane boli i užitka a onda ju je on podignuo cijelu na sebe i jebo ju naslonjenu na zid bez je ona nogama dodirivala pod. Onda je netko pokuco po vratima i upo unutra.taman kad se htio okrenut da udari idiota njena ga je noga već nokautirala.Zatim je svog dragog divlje poljubila i rekla mu da želi da joj svrši u usta. Naravno on je to i učinio i onda ju isprstenjačio i izlizo do još jednog orgazma od kojeg je vrištala da se orila zgrada. Onda su se pokupili i nastavili ševit kod nje u stanu jer nije bilo cimerice.





Bem ti što sam dobro napiso.
Tak se to radi! afro
[Vrh] Go down
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 4:57 pm

evo jedne ando
mislim da ce ti se svidit Very Happy
aaaaaaaaaahhhhhhhhhh drunken
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimečet stu 29, 2007 5:10 pm

a ti spicy...
pa..
šta da kažem...
vidi se da si djevac Very Happy
trebaš se malo više uživit, unijet više osjećaja
skužit ćeš kad tad Wink
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
detee
Siromah



Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 26.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimepet stu 30, 2007 2:22 am

nemoj,ti tako s porinom, i mislim da ja imam još uvijek najviše glasa ovdje,pričat o sexu ni neki problem,ono iznad je bilo prepucavanju u perverznosti,i nisam iz botinca,molim ljepo,ne vizim se 20 km izvan grada,samo 10.
A ako očete sex...Jebiga to nije zanimljivo,to se svima dogodi,i kak kod Jure možemo vidjeti,uvijek je priti mač d sejm šit svaki put.
A kak smo svi literarno nadareni motat ču da se bacim na posao,na blogu svome naravno
[Vrh] Go down
Spicy McHaggis
Predsjednik tj. ima sve
Spicy McHaggis


Broj postova : 160
Age : 32
Registration date : 23.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimepet stu 30, 2007 8:58 am

jura upozorio sam te
ne kači se sa detetom
i nemoj dovodit moje djevičanstvo u pitanje
[Vrh] Go down
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimepet stu 30, 2007 1:08 pm

detee... ispričavam se ako sam te uvrijedio svojom izjavom da si iz botinca (napišite odakle ste pod "lokacija")
dalje...
Spicy je rekao:
Citat :
nemoj dovodit moje djevičanstvo u pitanje
Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
Ando Cindo
Siromah
Ando Cindo


Broj postova : 11
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 25.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimepet stu 30, 2007 3:57 pm

Bok ljudi, heh bilo bi zanimljivo da i cure pocnu pisati nesto o ovoj temi, heh. Bas me zanima kako one razmisljaju o nekim stvarima...pa cure krenite Very Happy
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/red-zone/
detee
Siromah



Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 26.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimesub pro 01, 2007 2:44 am

ja bih htjela primjetit da sam cura!!!
[Vrh] Go down
Spicy McHaggis
Predsjednik tj. ima sve
Spicy McHaggis


Broj postova : 160
Age : 32
Registration date : 23.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimesub pro 01, 2007 10:01 am

dete cindi je objašnjeno da si cura
zbog tvoje gramatike Very Happy i nicknamea je mislio da si muško



i da jura
nemoj dovodit moje djevičanstvo u pitanje
[Vrh] Go down
Ando Cindo
Siromah
Ando Cindo


Broj postova : 11
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 25.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimesub pro 01, 2007 10:03 am

sorry, nisam odma primjetio da si cura, tek mi je jucer porin to rekao Smile
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/red-zone/
Jura
Političar (laže i krade pa ima)
Jura


Broj postova : 163
Age : 32
Location : Zagreb City, Kva3ch!!!
Registration date : 24.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimesub pro 01, 2007 1:11 pm

Spicy je rekao:
Citat :
nemoj dovodit moje djevičanstvo u pitanje
Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
http://juraman.blog.hr/
detee
Siromah



Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 26.11.2007

Sex  :) Empty
PostajNaslov: Re: Sex :)   Sex  :) Icon_minitimesub pro 01, 2007 7:03 pm

a što to točno je porin rekao? rabbit
[Vrh] Go down
 
Sex :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Helven :: Demokratska kraljevina Helven :: Trg, plac-
Forum(o)Bir: